ROLETY ZEWNĘTRZNE SYSTEM OWAL

Mając na względzie wysokie oczekiwania naszych klientów poszukujących nowoczesnych i praktycznych rozwiązań, firma Aitix proponuje rolety zewnętrzne w Systemie Owal.

Okrągłe, tłoczone skrzynki dla rolet zewnętrznych Owal charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością i żywotnością, zapewniając jednocześnie wysoki stopień ochrony i bezpieczeństwa. Dużą stabilność połączoną z estetycznym wyglądem zapewniają odpowiednie łączenia elementów skrzynek.Sprawdzona i niezawodna technika rolet zewnętrznych została połączona w Systemie Owal z elegancką skrzynką oraz prowadnicą aluminiową. Dzięki zastosowaniu listwy dystansowej i nakładki zaokrąglającej otrzymujemy w szybki i prosty sposób system uniwersalny zapewniający praktyczne rozwiązania o estetycznym wyglądzie bez potrzeby stosowania różnych prowadnic. Zintegrowane rolety w systemie Owal wraz z moskiterą zapewnia niezależną pracę siatki przeciwinsektowej i rolety.

Dodatkowym atutem rolet zewnętrznych w systemie Owal jest ich dostępność w szerokiej palecie kolorów RAL, które dają możliwość wyboru najkorzystniejszej kombinacji kolorystycznej. Ponadto oryginalne, a jednocześnie odważne kształty jakie oferują rolety zewnętrzne w systemie Owal stwarzają Państwu możliwość nadania każdej elewacji indywidualnego charakteru według indywidualnych upodobań.