ROLETY ZEWNĘTRZNE SP

Rolety w systemie SP znajdują zastosowanie przede wszystkim w nowo wznoszonych budynkach lub istniejących przy uprzednim zmianach dokonanych w nadprożu.

Rolety zewnętrzne w systemie SP są systemem, z którego często korzystają budowniczowie i projektanci. Wyróżniającą cechą systemu SP jest to, że skrzynka roletowa po otynkowaniu jest niewidoczna, natomiast prowadnice mogą być dopasowane kolorystycznie do koloru okien bądź budynku.

System SP rolet zewnętrznych nie ingeruje w konstrukcję okna, drzwi i nadproża, więc nie naruszają bilansu energetycznego budynku, w którym są montowane.

Innowacyjność rolet zewnętrznych w systemie SP sprawia, że stanowią integralną część budynku. Czoło skrzynki stanowi podkład pod dowolny materiał wykończeniowy, którym może być np. tynk lub klinkierka.

Prace konserwacyjne rolety przeprowadzane są poprzez klapę rewizyjną znajdującą się na spodniej części skrzynki rolet na zewnątrz budynku.

MONTAŻ SYSTEMU SP

Skrzynka rolety wbudowana w trakcie wznoszenia ściany, plus system moskito.


Skrzynka rolety wbudowane w wymienione nadproże ściany, plus system moskito.


Skrzynka roleta wbudowana pod istniejące nadproże, plus system moskito.


MONTAŻ SYSTEMU SP

System Integro nie wpływa na konstrukcję nadproża okna, drzwi więc nie narusza ich właściwości termoizolacyjnych zapewniając dodatkową izolację termiczną i akustyczną.

Rolety zewnętrzne Integro można również zastosowć podczas modernizacji lub przy wymianie okien. Rolety zewnętrzne są dedykowane w szerokiej gamie kolorystycznej co stanowi elastyczne rozwiązanie dane dla każdego budynku.

Systemy rolet zewnętrznych są dostępne w wersji z siatką przeciwinsektową. Umożliwia ona skuteczną ochronę przed insektami przy zachowaniu przepływu światła świeżego powietrza.