ROLETY ZEWNĘTRZNE SYSTEM ADAPTACYJNY

System rolet zewnętrznych przeznaczony do zastosowania przede wszystkim
w istniejących budynkach. Roleta zewnętrzna zwijana jest do skrzynki aluminiowej przytwierdzonej na ścianie lub ościeży. Skrzynka rolety staje się wówczas elementem dekoracyjnym. W swoim asortymencie posiadamy dwa rodzaje skrzynek: skrzynki w systemie SK 45 i okrągłe w systemie Owal.

Rolety zewnętrzne w systemie adaptacyjnym stanowią skuteczną ochronę przed nieproszonymi gośćmi. Profile rolet zbudowane są z aluminium wypełnionym pianką poliuteranową. Dzięki takie budowie zapewniają doskonałą izolację termiczną oraz akustyczną. Rolety dostępne są w szerokiej palecie kolorystycznej dzięki czemu mamy możliwość dopasowania koloru rolety do elewacji budynku.

Elementy rolety zewnętrznej (skrzynka, pancerz, prowadnice) pokryte są farbami o bardzo dobrej trwałości kolorów i zwiększonej wytrzymałości na ścianie.

MONTAŻ SYSTEMU ADAPTACYJNEGO

Roleta zamontowana na ścianie budynku. Roleta zwijana zewnętrznie (lewoskrętna).


Roleta zamontowana we wnęce okna. Roleta zwijana wewnętrznie (lewoskrętna).


Roleta zamontowana we wnęce okna. Roleta zwijana wewnętrznie (prawoskrętna).


Farby, z których korzystamy odporne są na niszczący wpływ czynników atmosferycznych sprawiając, że po wielu latach użytkowania Państwa rolety zachowują walory estetyczne
i użytkowe.

Obecnie mamy możliwość wyposażenia rolety w siatkę insektową. W tym przypadku oprócz wyżej wymienionych zalet zapewniają ochronę przed owadami.