ROLETY WEWNĘTRZNE MINI

Rolety materiałowe zamontowane w oknach kuchni. Zbliżenie na roletę i jej mocowanie.

System MINI:

  • mocowanie bezinwazyjne na zaczepach lub
  • montaż inwazyjny - przykręcany do listwy przyszybowej
  • bez kasety
  • szeroka gama kolorów tkanin (m.in. antystatyczne, niepalne, nieprzepuszczające światła)
  • łatwy montaż
  • dostępna w wersji z żyłką( okna uchylne)
  • mechanizm samohamujący

ROLETY MINI

Rolety materiałowe w systemie MINI są roletami materiałowymi, wolnowiszącymi przeznaczone do montażu na skrzydle albo wnęce okiennej.

Rolety w systemie MINI zapewniają doskonałą ochronę przed promieniami słonecznymi przyczyniając się do minimalizacji nagrzewania się pomieszczenia. Ponadto rolety MINI stanowią doskonały element dekoracyjny nadając nowoczesny i estetyczny wygląd każdemu pomieszczeniu.

Innowacyjny system wieszaków umożliwia montowanie rolet w sposób bezinwazyjny. Zakładane są na każdym rodzaju okien oraz drzwiach balkonowych. Po zamontowaniu rolety stają się integralną częścią okna. Jedynie w przypadku starych okien starych zakładamy rolety za pomocą wkrętów, czyli w sposób inwazyjny.

BUDOWA ROLETY

Rolety MINI składają się z belki obciążającej, mechanizmu oraz łańcuszka. Belka obciążnikowa Rolety MINI wykonana została z aluminium, w wyniku czego roleta nie deformuje się pod wpływem działania słońca, nie rysuje się oraz nie żółknie. Mechanizm rolety wykonany jest z PCV.

Ustalenie wysokości rolety odbywa się za pomocą łańcuszka. Łańcuszek montowany jest z lewej lub prawej strony rolet.

Rolety materiałowe MINI mogą zostać wyposażone w żyłkę prowadzącą, która doskonale sprawdza się w przypadku okien uchylnych utrzymując materiał rolety w pożądanych miejscu(przy oknie).

TKANINY i KOLORY ROLET

Tkaniny, z których wykonywane są rolety dostępne są w szerokiej gamie wzorów i kolorów. Na dzień dzisiejszy mają państwo możliwość wyboru pomiędzy 200 rodzajami tkanin. Dzięki temu mogą mają państwo możliwość dopasowania koloru rolety, do każdego wystroju wnętrza. W zależności od oczekiwań mogą użyć Państwo materiałów jasnych, które w minimalnym stopniu zaciemniają pomieszczenie do ciemnych, które spowodują większe zaciemnienie.

Wszystkie materiały, które wykorzystujemy do produkcji rolet materiałowych mają właściwości antystatyczne. W naszej ofercie posiadamy również tkaniny do rolet materiałowych posiadające atesty higieniczne oraz atesty o niepalności.

Mechanizm rolety dostępny jest w kolorze białym lub brązowym.