BRAMY SEGMENTOWE

Bramy segmentowe garażowe firmy AITIX to najnowsze rozwiązanie techniczne i estetyczne spełniające wymagania użytkowników oraz normy bezpieczeństwa.

Są doskonałym rozwiązaniem tam, gdzie podjazd do garażu jest krótki lub prowadzi wprost na ulicę. Podstawą konstrukcyjną bram segmentowych są panele o wysokości 500 lub 600mm. Bramy nie znajdują miejsca wewnątrz lub na zewnątrz garażu, ponieważ podczas otwierania panele(segmenty), z których są zbudowane przesuwają się do góry i zajmują miejsce pod sufitem.

Bramy segmentowe dostępne są w wielu odcieniach w związku z czy możliwe jest dopasowanie ich do koloru elewacji budynku. Bramy garażowe są trwałe, bezpieczne oraz zmniejszają ubytki ciepła.

Automatyka do bram garażowych zapewnia komfort użytkowania: Piloty: dwu lub cztero kanałowe umożliwiają otwarcie i zamykanie bramy bez konieczności wysiadania z auta.

Bramy to nie tylko komfort, ale przede wszystkim bezpieczeństwo, które osiągnięto poprzez zastosowanie paneli wykonanych z blachy ocynkowanej wypełnionych pianką poliuretanową o grubości 40mm. Dodatkowo bramę segmentową można wyposażyć w takie zabezpieczenia jak: zasuwa wewnętrzna, uchwyt plastikowy lub zamek.

Dane techniczne bram segmentowych:

  • Minimalna wielkość nadproża(480mm)
  • Sekcje bramy stalowe wypełnione pianką PU o grubości 40mm
  • Wyposażone w zabezpieczenia w przypadku pęknięcia linek i sprężyn
  • Standardowo wyposażone w zasuwę boczną lub zamek
  • Prowadnice konstrukcyjne rolek stalowe, ocynkowane
  • Maksymalna wielkość bramy garażowej 5000 mm x 2480 mm
  • Maksymalna wielkość bramy przemysłowej 7500 mm szerokości lub 6000 mm wysokości


Produkowane przez nas bramy segmentowe posiadają aprobatę techniczną AT-OB - 0598/2003. znak budowlany naszym certyfikatem rolet i bram