BRAMY GARAŻOWE

Bramy garażowe są najważniejszą częścią garażu. Dzięki nim, nie trzeba martwić się o bezpieczeństwo samochodu. Często bronią również dostępu do domu, przez co jeszcze bardziej istotna staje się ich jakość oraz funkcjonalność.
Nasza firma bierze to wszystko pod uwagę i oferuje tylko bramy spełniające powyższe warunki.

Otwierająca się brama garażowa z samochodem w tle.

Typy bram garażowych:

Dzięki temu, że pracują w płaszczyźnie pionowej, świetnie sprawdzają się w miejscach, gdzie podjazd do garażu jest krótki lub wychodzi bezpośrednio na ulicę. Zaletą tego rozwiązania jest także oszczędność miejsca.

Zdjęcie przeszklonej bramy garażowej z czerwonymi ramami.

Bezpieczeństwo bram

Bramy są zbudowane z trwałych materiałów zapewniających bezpieczeństwo pojazdu. W bramach segmentowych są to panele wykonane z blachy ocynkowanej wypełnione pianką poliuretanową (grubość 40 mm).
Z kolei bramy rolowane składają się z pancerza wykonanego z profili PA 77, które są wytrzymałe na działania mechaniczne.

Wygoda korzystania z bram garażowych

Udostępniamy szeroką gamę kolorów bram garażowych, przez co łatwe powinno być znalezienie barwy pasującej do elewacji budynku.
Warto również wspomnieć o pilotach, które znacząco polepszają wygodę korzystania z bram. Dzięki nim możliwe jest jej otwarcie bez wysiadania z samochodu, oraz oświetlenie podjazdu, czy garażu, co okazuje się niezwykle przydatne szczególnie podczas złej pogody.Produkowane przez nas bramy garażowe posiadają aprobatę techniczną AT-OB - 0598/2003. znak budowlany naszym certyfikatem rolet i bram