Nagroda od Grupy Kęty.
Nagroda od Grupy Kęty za wysoki profesjonalizm, etyki i kultury w relacjach biznesowych

Szanowni Państwo,
z ogromną przyjemnością informujemy, że firma AITIX otrzymała nagrodę za wysoki profesjonalizm, etyki i kultury w relacjach biznesowych. Firma otrzymała wyróżnienie na gali z okazji jubileuszu 60-lecia spółki Grupa Kęty.


AITIX wspiera polski boks

Firma AITIX już od dłuższego czasu wspiera finansowo polskie środowisko pięściarskie. Dzięki naszemu wsparciu możliwe staje się rozwijanie i odkrywanie polskich talentów bokserskich. Poniżej kilka zdjęć z wybranych gal bokserskich.

rolety zewnetrzne rolety zewnetrzne rolety zewnetrzne rolety zewnetrzne rolety zewnetrzne rolety zewnetrzne rolety zewnetrzne rolety zewnetrzne rolety zewnetrzne rolety zewnetrzne rolety zewnetrzneNagroda za dynamikę sprzedaży.
Nagroda w formie dyplomu za dynamikę sprzedaży dla AITIX zajmującej się roletami, bramami i kurtynami przeciwpożarowymi

Szanowni Państwo,
z ogromną przyjemnością informujemy, że firma AITIX otrzymała nagrodę za największą Dynamikę sprzedaży w rankingu naszego partnera firmy Aluprof. To dzięki Państwa zaufaniu w rolety naszej Firmy możemy pochwalić się wyróżnieniem.


Dziękujemy Państwu za wybór naszej Firmy.

Zachęcamy do dalszej współpracy.Turniej bokserski w Siemianowicach Śląskich.

18 czerwca w Siemianowicach Śląskich odbyła się kolejna gala grupy Babilon Promotions, tym razem pod nazwą "Doka Boxing Night". Mamy przyjemność poinformować, że firma PHU AITIX Tomasz Pustelnik była jednym z organizatorów bokserskiego wieczoru.

rolety zewnetrzne rolety zewnetrzne rolety zewnetrzne rolety zewnetrzne rolety zewnetrzne rolety zewnetrzne
Turniej bokserski o Czarne diamenty 2011

W dnia 15-18.06.2011 r. odbył się XXXV Międzynarodowy Turniej Bokserski Juniorów o "Czarne Diamenty". W zawodach udział wzięło 55 zawodników z 25 klubów. Jednym z organizatorów gali bokserskiej była firma PHU AITIX Tomasz Pustelnik. Zapraszamy na fotorelację z tej imprezy.

rolety zewnetrzne
Nagroda, partner roku 2009
Nagroda w formie dyplomu za partnera roku dla naszej firmy zajmującej się roletami, bramami i kurtynami przeciwpożarowymi

Z wielką przyjemnością i dumą informujemy, że w 2009 nasza firma oferująca różnorodne rolety, bramy i kurtyny przeciwpożarowe otrzymała tytuł PARTNERA ROKU firmy ALUPROF S.A. za Najlepszą dynamikę sprzedaży.

Drodzy klienci Państwa zaufanie w jakość naszych produktów jest dla nas najważniejsze, dlatego wszystkie produkty firmy
PHU AITIX oparte są na najlepszych komponentach oraz współpracy z najlepszymi dostawcami w kraju i za granicą!

Dziękujemy i zapraszamy do dalszej współpracy!!!